فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران

 

فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهراناو سال جدید یک زمان طبیعی تجدید است ، و لحظه ای مناسب برای تعیین اهداف پیرامون همه کارها ، از زندگی حرفه ای تا روابط خود و برنامه مراقبت از خود است. سال جدید همچنین زمان بسیار خوبی برای فکر کردن در مورد تجدید پوست است. در این نسخه از مجموعه مطب پزشكی ما ، دکتر سوزان اوباگی ، متخصص پوست و جراح زیبایی و بنیانگذار محصولات SUZANOBAGIMD با فرم های علمی ، توضیح می دهد كه چگونه روال مناسب مراقبت از پوست - حتی بیشتر از روش های داخل مطب - می تواند به شما کمک می کند تا یک شروع تازه به پوست خود بدهید.

 
بسیاری از مردم از من سال می کنند که چرا پوست با افزایش سن به شدت تغییر می کند و من دو پاسخ دارم: اول ، همه اینها به چگونگی عملکرد سلول های پوستی ما و کاهش عملکرد آنها با گذشت زمان مربوط می شود. و دوم ، این بازتابی است از میزان مراقبت ما برای اصلاح آسیب های اساسی و جلوگیری از آسیب مداوم با یک برنامه مراقبت از پوست با کیفیت و سازگار.
 
علم پیری پوست
تا حدود 18 سالگی ، انواع مختلف سلول ها برای جوان جلوه دادن پوست کار می کنند.
 
کراتینوسیت ها (که نزدیک به 90 درصد سلولهای اپیدرم را تشکیل می دهند) از لایه پایه پوست ما به سمت بالا ، لایه شاخی شاخک می روند و سپس از بین می روند. در همان زمان ، ملانوسیت ها (سلول های مولد ملانین) در حال ایجاد یک رنگ خوب و یکدست از پوست هستند. در تمام این مدت ، فیبروبلاست ها (سلول های بافت همبند) مقدار زیادی کلاژن ، الاستین و گلیکوزآمینو گلیکان (یا GAG) تولید می کنند و باعث می شوند پوست جوان ما سفت ، انعطاف پذیر و چاق باشد.
 
و سپس تغییرات آغاز می شود. بعد از 18 سالگی ، گردش کراتینوسیت ها کاهش می یابد و این سلول ها می توانند آسیب های جمع شده در اثر آلودگی ، آفتاب و سیگار را نشان دهند. ملانوسیت ها ممکن است بیش از حد فعال شوند و منجر به ملاسما یا لکه های خورشید و کک و مک شود. و فیبروبلاست ها سالانه حدود 1٪ کلاژن ، الاستین و GAG کمتری تولید می کنند و پوست را نازک ، شل و خشک می کنند. توانایی پوست ما در بهبود آسیب ها نیز با افزایش سن کند می شود.
 
جوان سازی از اینجا شروع می شود
بنابراین ، برای برگشت برخی از این تغییرات چه کاری می توان انجام داد؟ یک گزینه روشهای حین کار است که می تواند "چهار R" جوان سازی را برطرف کند:
عضلات پرکار را با تعدیل کننده های عصبی مانند بوتاکس / دیسپورت آرام کنید
 
حجم از دست رفته را با پرکننده های بافت نرم یا افزایش چربی اتولوگ دوباره پر کنید
 
پوست را با استفاده از روش لایه برداری یا لیزر مجدداً سطح پوست کنید (برای رفع آسیب های ناشی از آفتاب ، چین و چروک ، زخم)
 
پوست شل را با روشهای غیر تهاجمی سفت کننده یا لیفتینگ جراحی ، دوباره پر کنید
 
اگرچه بیماران جوان تر ممکن است به هر چهار R نیازی نداشته باشند ، اما در برخی از زمان ها ، آنها به درمان از هر گروه نیاز دارند تا همچنان به بهترین شکل ممکن ظاهر شوند.
 
نتایج حاصل از این روش های کم تهاجم را می توان با آماده سازی پوست با یک رژیم مراقبت از پوست که به خوبی طراحی شده است ، افزایش داد ، بنابراین نتایج را یک درجه بالاتر می برد. اما بیماران به سرعت خواهند فهمید که اقدامات به تنهایی کافی نیستند. اگر برای حفظ نتایج درخشان آنها کاری انجام نشود ، این نتایج به آرامی کاهش می یابد و پیشرفت از بین می رود. از این رو ، من پنجمین و آخرین R را پیشنهاد می کنم: تجدید. شما باید پوست خود را تازه نگه دارید تا بتوانید نتایجی را که بدست آورده اید حفظ کنید.
 
تجدید شامل یک رژیم مراقبت از پوست به خوبی طراحی شده است که کراتینوسیت ها را به درستی وارونه نگه می دارد ، ملانوسیت ها را کنترل می کند تا رنگ پوست نرمال شود و فیبروبلاست ها را برای تولید کلاژن ، الاستین و GAG تحریک می کند.
 
جعبه ابزار تمدید شما
یک رژیم مراقبت از پوست به خوبی طراحی شده باید حاوی مواد زیر باشد:
 
رتینوئیدها برای افزایش گردش کراتینوسیت ها ، بهبود توزیع ملانوسیت ها در اپیدرم و تحریک فیبروبلاست ها برای تولید کلاژن ، الاستین و GAG.
 
آنتی اکسیدان ها برای محافظت در برابر حمله مداوم به سلول های پوستی توسط آلودگی محیط ، سیگار کشیدن و انواع نور (اشعه ماوراlet بنفش ، نور مرئی با انرژی زیاد ، نور مرئی و اشعه مادون قرمز). این اشعه های مضر باعث اکسیداسیون درون سلول ها می شوند که به پیری کمک می کنند.
 
اسیدهای آلفا-هیدروکسی (AHAs) و پلی هیدروکسی اسیدها (PHA) برای کمک به لایه برداری ملایم لایه های مرده پوست ، تحریک گردش پوست. آنها همچنین پیوندهای بین کراتینوسیت ها را شکسته و به مواد موضعی اجازه می دهند تا بهتر در پوست نفوذ کنند.
 
مهارکننده های تیروزیناز و سایر عوامل کنترل کننده پیگمانتاسیون همچنان رنگدانه سازی پوست را برای یکدست شدن رنگ پوست ادامه می دهند.
 
ضد آفتاب های با طیف گسترده با اکسیدهای آهن ، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی فعال از اشعه های نور آسیب رسان محافظت می کنند.
 
هیچ راهی سریع و آسان برای کاهش اثرات پیری وجود ندارد. این کار به قوام و دقت نیاز دارد و رژیم مراقبت از پوست مهمترین جنبه برنامه کلی ضد پیری شماست. اگر پوست شما احساس خشن می کند ، رنگدانه ای ناهموار دارد و احساس سفتی نمی کند ، ابتدا در نظر داشته باشید که رژیم مراقبت از پوست شما احتمالاً قبل از مراجعه به یک روش داخلی ، به تنظیم نیاز دارد ، که باید موردی باشد - همچنین خوشامدگویی و موثر - تقویت

 

لیست قیمت محصولات نانوسان آلمان

فناوری نانو چیست؟
محصولات نانو خودرو

فناوری نانو یا نانوتکنولوژی رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده‌ای را پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود ۱ تا ۱۰۰ نانومتر است. در واقع نانو تکنولوژی فهم و به کارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستم‌هایی در این ابعاد است که اثرات فیزیکی جدیدی – عمدتاً متاثر از غلبه خواص کوانتومی بر خواص کلاسیک – از خود نشان می‌دهند.
اسپری نانوسان ثانیکالا

نانو بدنه خودرو نانوسان

قیمت نانو بدنه خودرو نانوسان

محصولات نانوسان بیز

لیست قیمت محصولات نانوسان آلمان

اپلیکیشن نانوسان

محصولات نانو خودرو فناوری نانو موج چهارم انقلاب صنعتی، پدیده‌ای عظیم است که در تمامی گرایشات علمی راه یافته واز فناوریهای نوینی است که با سرعت هرچه تمام تر در حال توسعه می‌باشد. از ابتدای دهه ۱۹۸۰ میلادی گستره طراحی و ساخت ساختمانها هر روزه شاهد نوآوری‌های جدیدی در زمینه مصالح کارآراتر و پربازده ترمقاومت، شکل پذیری، دوام و توانایی بیشتر نسبت به مصالح سنتی است.
نانوفناوری یک دانش به شدت میان‌رشته‌ای است و به رشته‌هایی چون مهندسی مواد، پزشکی، داروسازی و طراحی دارو، دامپزشکی، زیست‌شناسی، فیزیک کاربردی، ابزارهای نیم رسانا، شیمی ابرمولکول و حتی مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی شیمی نیز مربوط می‌شود.
تحلیل گران بر این باورند که فناوری نانو، فناوری زیستی (Biotechnology) و فناوری اطلاعات (IT) سه قلمرو علمی هستند که انقلاب سوم صنعتی را شکل می‌دهند. نانو تکنولوژی می‌تواند به عنوان ادامهٔ دانش کنونی به ابعاد نانو یا طرح‌ریزی دانش کنونی بر پایه‌هایی جدیدتر و امروزی‌تر باشد.
ایران در فناوری نانو مقام هفتم را در دنیا داراست.
معرفی فناوری نانو
فن‌آوری نانو توانایی ساخت، کنترل و استفاده ماده در ابعاد نانومتری است. اندازه ذرات در فن‌آوری نانو بسیار مهم است، چرا که در مقیاس نانویی، ابعاد ماده در خصوصیات آن بسیار تأثیرگذار است و خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی تک تک اتم‌ها و مولکول‌ها با خواص توده ماده متفاوت است. این اندازه در مواد مختلف متفاوت است، اما به طور معمول مواد نانو به موادی که حداقل یکی از ابعاد آن‌ها کوچک‌تر از ۱۰۰ نانو متر باشد گفته می‌شود.
فناوری نانو یا نانوتکنولوژی رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستار‌های گسترده‌ای را پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود ۱ تا ۱۰۰ نانومتر است. در واقع نانو تکنولوژی فهم و به کارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستم‌هایی در این ابعاد است که اثرات فیزیکی جدیدی – عمدتاً متاثر از غلبه خواص کوانتومی بر خواص کلاسیک – از خود نشان می‌دهند.

فناوری نانو موج چهارم انقلاب صنعتی، پدیده‌ای عظیم است که در تمامی گرایشات علمی راه یافته واز فناوری‌های نوینی است که با سرعت هرچه تمام‌تر در حال توسعه می‌باشد. از ابتدای دهه ۱۹۸۰ میلادی گستره طراحی و ساخت ساختمان‌ها هر روزه شاهد نوآوری‌های جدیدی در زمینه مصالح کارآراتر و پربازده ترمقاومت، شکل پذیری، دوام و توانایی بیشتر نسبت به مصالح سنتی است.

نانوفناوری یک دانش به شدت میان‌رشته‌ای است و به رشته‌هایی، چون مهندسی مواد، پزشکی، داروسازی و طراحی دارو، دامپزشکی، زیست‌شناسی، فیزیک کاربردی، ابزار‌های نیم رسانا، شیمی ابرمولکول و حتی مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی شیمی نیز مربوط می‌شود.

تحلیل گران بر این باورند که فناوری نانو، فناوری زیستی (Biotechnology) و فناوری اطلاعات (IT) سه قلمرو علمی هستند که انقلاب سوم صنعتی را شکل می‌دهند. نانو تکنولوژی می‌تواند به عنوان ادامهٔ دانش کنونی به ابعاد نانو یا طرح‌ریزی دانش کنونی بر پایه‌هایی جدیدتر و امروزی‌تر باشد.

فروشگاه محصولات نانو در تهران

لیست قیمت محصولات نانو

محصولات نانو سان

بهترین اسپری نانو ماشین

محصولات نانو سان خودرو

محصولات نانوسان دیجی کالا

قیمت محصولات نانوسان آلمان

واکس، پولیش و تمیزکننده خودرو نانوسان – شوینده فرش و مبل نانوسان – مراقبت کفش و لوازم جانبی نانوسان – اسکاچ و سیم ظرفشویی نانوسان – شیشه پاک کن نانوسان

تاریخچه فناوری نانو
در حدود ۴۰۰ سال پیش از میلاد مسیح، دموکریتوس فیلسوف یونانی، برای اولین بار واژه اتم را که در زبان یونانی به معنی تقسیم نشدنی است، برای توصیف ذرات سازنده مواد به کار برد. از این رو شاید بتوان او را پدر فناوری و علوم نانو دانست.
نانو ریشه یونانی “نانس” به معنی کوتوله می‌باشد. فناوری نانو موج چهارم انقلاب صنعتی، پدیده‌ای عظیم می‌باشد که در تمامی گرایشات علمی راه یافته است تا جایی که در یک دههٔ آینده برتری فراینده‌ها، وابسته به این تحول خواهد بود.ماهیت فناوری نانو توانایی کارکردن در تراز اتمی، مولکولی و فراتر از آن در ابعاد بین ۱ تا ۱۰۰ نانومتر، با هدف ساخت و دخل و تصرف در چگونگی آرایش اتم‌ها یا مولکول‌ها با استفاده از مواد، وسایل و سیستم‌هایی با توانایی‌های جدید و با تغییر این ساختارها و رسیدن به بازدهی بیشتر مواد می‌باشد.
فناوری نانو فرایند دستکاری مواد در مقیاس اتمی و تولید مواد و ابزار، به وسیله کنترل آنها در سطح اتم‌ها و مولکولهاست. در واقع اگر همه مواد و سیستم‌ها ساختار زیربنایی خود را در مقیاس نانو ترتیب دهند؛ آنگاه تمام واکنش‌ها سریع‌تر و بهینه‌تر صورت می‌گیرد و توسعه پایدار پیش گرفته می‌شود. از جمله دستاوردهای فراوان این فناوری کاربرد آن در تولید، انتقال، مصرف و ذخیره‌سازی انرژی با کارایی بالاست که تحول شگرف را در این زمینه ایجاد می‌کند. از اینرو دست‌اندرکاران و محققان علوم نانو در تلاش‌اند تا با استفاده از این فناوری به آسایش و رفاه بیشتر در درون و برون ساختمان با یافتن طبقه جدیدی از مصالح ساختمانی با عملکرد بالا و صرفه‌جویی در هزینه‌ها بخصوص در مصرف منابع انرژی و در نهایت به توسعه پایدار دست یابند. فناوری نانو منجر به تغییرات شگرف در استفاده از منابع طبیعی، انرژی و آب خواهد شد و پساب و آلودگی را کاهش خواهد داد.
معرفی فن‌آوری نانو
فن‌آوری نانو توانایی ساخت، کنترل و استفاده ماده در ابعاد نانومتری است. اندازه ذرات در فن‌آوری نانو بسیار مهم است، چرا که در مقیاس نانویی، ابعاد ماده در خصوصیات آن بسیار تأثیرگذار است و خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی تک تک اتم‌ها و مولکول‌ها با خواص توده ماده متفاوت است. این اندازه در مواد مختلف متفاوت است، اما به طور معمول مواد نانو به موادی که حداقل یکی از ابعاد آن‌ها کوچک‌تر از ۱۰۰ نانو متر باشد گفته می‌شود.
مراحل فن‌آوری نانو
در مجموع این فناوری شامل سه مرحله می‌باشد:
طراحی مهندسی ساختار‌ها در سطح اتم.
ترکیب این ساختار‌ها و تبدیل آن‌ها به مواد جدید با ساختار نانو با خصوصیات ویژه.
ترکیب اینگونه مواد و تبدیل آن‌ها به ابزارهای سودمند.
انتظار می‌رود که نانو تکنولوژی نیاز بشر را به مواد کمیاب کمتر کرده و با کاستن آلاینده‌ها، محیط زیستی سالم‌تر را فراهم کند.
محصولات نانو خودرو
محصولات
محصولات نانو مواد را هم می‌توان به صورت‌های زیر بیان کرد:
فیلم‌های نانو لایه برای کاربردهای عمدتاً الکترونیکی.
نانو پوشش‌های حفاظتی برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی و حفاظت در مقابل عوامل مخرب محیطی.
نانو ذرات به عنوان پیش‌سازنده یا اصلاح ساز پدیده‌های شیمیایی و فیزیکی.
محصولات نانو خودرو
تعریف استاندارد
به طراحی، تعیین ویژگی‌ها، تولید و کاربرد مواد، ابزار آلات و سیستم‌ها با کنترل شکل و اندازه در مقیاس نانو می‌گویند.
به دستکاری کنترل شده، جاگیری دقیق، اندازه‌گیری، مدلسازی و تولید مواد در مقیاس نانو می‌گویند و هدف آن تولید مواد، ابزار و سیستم‌هایی با ویژگی‌های بنیادی و عملکردهای جدید می‌باشد پس علم نانو علمی است برای زندگی.
اصول بنیادی
یک نانومتر (nm) یک میلیاردیم متر است. برای سنجش طول پیوندهای کربن-کربن، یا فاصلهٔ میان دو اتم بازهٔ ۱۲. تا ۱۵. نانومتر به کار می‌رود؛ همچنین قطر یک مولکول دی‌ان‌ای دو رشته‌ای نزدیک به ۲ نانومتراست. و از سوی دیگر کوچک‌ترین باکتری ۲۰۰ نانومتر است. اگر بخواهیم برای دریافتن مفهوم اندازهٔ یک نانومتر نسبت به متر سنجشی انجام دهیم می‌توانیم اندازهٔ آن را مانند اندازهٔ یک تیله به کرهٔ زمین بدانیم. یا به شکلی دیگر یک نانومتر اندازهٔ رشد ریش یک انسان در طول زمانی است که برای بلند کردن تیغ از صورتش باید بگذرد.
با توجه به نو بودن این فن آوری، هر سال کاربردهای جدیدی از آن در صنایع مختلف معرفی می‌شود. در مورد کاربرد‌های نانوتکنولوژی در صنعت ساختمان به طور خلاصه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
محصولات نانو خودرو
نانوسان چیست

اسپری نانو کارواش

قیمت نانو سرامیک خودرو

قیمت اسپری نانو برای ماشین

محصولات نانو خودرو

اسپری نانو برای موتور ماشین

اسپری نانو برای داخل ماشین

بهبود خواص سیمان و بتن
بهبود خواص مکانیکی
افزایش کیفیت سیمان و بتن
جلوگیری از نفوذ عوامل مخرب خارجی به داخل بتن
نانو پوشش‌ها
ایجاد پوشش عایق مناسب
عدم نفوذ عوامل خوردگی
افزایش مقاومت در برابر انتقال حرارت
افزایش مقاومت در برابر خوردگی، سایش و پوسیدگی
خاصیت خود تمیز شوندگی سطوح
رنگ‌های تصفیه کننده هوا
نانو ضد آب کننده‌ها
نانو شیشه‌ها
شیشه‌های خود تمیز شونده
شیشه‌های محافظ در برابر آتش
شیشه‌های کنترل کننده انرژی
نانو آسفالت‌ها
نانوکامپوزیت‌ها
تصفیه کننده‌های آب و فاضلاب
شاخه‌های اصلی در نانو
می‌توان موردهای زیر را شاخه‌های بنیادین دانش نانوفناوری دانست:
نانو روکش‌ها
نانو مواد
نانو پودر‌ها
نانو لوله‌ها (نانو تیوب‌ها)
نانو کامپوزیت‌ها
مهندسی مولکولی
موتورهای مولکولی (نانو ماشین‌ها)
نانو الکترونیک
نانو سیم‌ها
نانو حسگر‌ها
نانو ترانزیستور‌ها
نانو مواد نرم
لیپید نانوفناوری
نانو مکانیک
نانو سیالات
نانو لیتوگرافی

https://sanykala.com/product-category/category-cosmetics/products-nano-automobile/

 

صفحه قبل 1 صفحه بعد