Jovees یک برند آرایشی و بهداشتی گیاهی است که در سال 2004 در هند و با طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و محصولات آرایشی در هند راه اندازی شد. محصولات Jovees حاوی تمام عناصر گیاهی با ارزش است که با انتخاب دقیق و با ترکیب ماهرانه گیاهان انتخاب شده اند. مواد مورد استفاده در محصولات Jovees به دقت فرآوری می شوند تا گیاهان مواد مغذی آن را از دست ندهند. محصولات طبیعی و ارگانیک مورد استفاده در لوازم آرایشی نتیجه نهایی را می بخشد که باعث زیبایی و شادابی پوست می شود.

 
بررسی قیمت محصولات
قیمت چکیده کره ای Jovees Shea Pack
قیمت چک لیست قیمت جوانان Jovees
بسته چهره مروارید Jovees: قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی قیمت پیمانه Jovees Insta Fair Liquorice Clay Pack
قیمت چک قیمت صورت Jovees 24K
قیمت بررسی ماسک ضد پیری جوویز ، زعفران و عسل
جوانه گندم جوس و هویج ضد قهوه بسته HNF 60 بررسی قیمت
قیمت چک چای Jovees & میخک و ضد آکنه بسته قیمت را بررسی کنید
بررسی قیمت ماسک صورت ضد لک و ضد رنگدانه
ده بسته برتر Face Jovees:
در زیر ده بسته برتر چهره Jovees قرار گرفته است:
 
1. بسته صورت کره ای Jovees Shea:
 
پروانه Jovees Shea Butter Face Pinit
 
بسته چهره Jovees Shea Butter یک بسته مرطوب کننده صورت است که حاوی کره Shea ، توت ، آنزیم های پاپایا و سایر گیاهان گرانبها به عنوان عناصر فعال آن است. این گیاه عطر گیاهی خوبی دارد و طی 5 تا 10 دقیقه خشک می شود. بسته صورت به تغذیه و جوانسازی پوست کمک می کند و باعث هیدراتاسیون صورت می شود. این پوست را روشن می کند و مدت طولانی آن را صاف و نرم می کند.
 
 
2. بسته چهره جوانان جوویس:
 
جویت جوانان بسته پینیت
این پک صورت حاوی روغن آرگان و سایر آنتی اکسیدان ها است که باعث استحکام و دوام می شود و خاصیت ارتجاعی ، لحن و بافت پوست را بهبود می بخشد. استفاده منظم از این پک صورت با تسریع در روند تجدید سلول ، خطوط ریز را کاهش می دهد و پوست را محکم و جوان تر می کند. قوام این پک صورت کاملاً مناسب است ، به راحتی روی پوست پخش می شود و باعث نمی شود پوست باعث خشکی و کشش پست شود.
 
 
3. بسته چهره مروارید جوس:
 
بسته مایع مروارید جوید Pinit
سری مروارید Jovees با استفاده از فناوری نانو ساخته شده است. هر دو ماده اصلی و فعال موجود در این بسته مروارید گرانبها از منابع طبیعی حاصل می شوند که به لایه دوم پوست نفوذ می کنند تا پوستی صاف و منصفانه داشته باشند. این ماده حاوی روغن روغن جوجوبا و روغن بادام است که پوست را تغذیه و صاف می کند. بسته صورت به رنگ مروارید مروارید است و از قوام ضخیمی برخوردار است. بسته چهره سفید کننده مروارید جوید به راحتی از بین می رود تا پوستی درخشان و روشن داشته باشد. باعث رفع افتادگی پوست صورت می شود و آن را سرزنده و تازه می کند.
 
 
4. بسته Clay Liquorice Fair Jovees Insta Fair:
این پک صورت حاوی ترکیبی عجیب و غریب از خاک رسهای وارداتی مانند مولتی میتانی ، کالامین ، میوه های وحشی ، لیکوروریس ، آربوتین و سایر عصاره های گیاهی است که به کنترل تولید ملانین معروف است و پوست را به وضوح عادلانه می کند. این بسته به رنگ زرد روشن است و بوی عمدتا از چوب صندل و mitti mitti است. صورت را کاملاً تمیز می کند و هر اثری از روغن و خاک را از بین می برد. با استفاده منظم صورت را روشن و روشن می کند.
 
 
5. بسته چهره Jovees 24K:
 
Jovees 24K Face Pack Pinit
بسته چهره طلایی Jovees 24 karat به تسریع در بازسازی سلولهای جدید ، بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و طولانی شدن علائم پیری کمک می کند. بسته صورت کمی متفاوت از سایر بسته های صورت است. در ژل پرتقال روشن قرار می گیرد و بوی دقیقاً مانند پرتقال است. بسته صورت در مدت کوتاهی خشک می شود و پوست را مرطوب و تمیز می کند. بسته بندی صورت باعث محکم یا خشک شدن پوست نمی شود و به پوست درخشان زیبایی می بخشد.
 
 
6. ماسک ضد پیری جوویز ، زعفران و عسل:
 
Jovees Sandal Pinit
بسته های ضد پیری صندل ، زعفران و عسل جوویس ادعا می کنند با تسریع روند تجدید سلول سلول خط ریز را از بین می برند و باعث بهبود بافت پوست و تقویت بافت شکننده می شوند که از آسیب پوست جلوگیری می کند. این ماده حاوی خوبی از چوب صندل ، عسل ، بادام و زعفران است که باعث تقویت و تقویت پوست می شود. بسته صورت به کاهش خطوط و چین و چروک کمک می کند و براقتی سالم به صورت می بخشد.
 
 
7. بسته های صورت میوه جوان کننده Jovees:
 
بسته های صورت میوه جوان کننده پوست میوه Pinit
این بسته صورت میوه حاوی عصاره های سیب ، هلو و زردآلو به همراه سایر عصاره های گیاه شناسی است که به بهبود بافت پوست و جوان سازی آن کمک می کند. با استفاده منظم ، پوست شفاف تر و درخشنده تر خواهد شد. نقطه ضعف این محصول این است که کمی خشک می شود ، بنابراین مرطوب کننده پس از استفاده از این صورت صورت الزامی است.
 
[بخوانید: بسته های صورت آسپرین]
 
8. جوانه گندم جوود و هویج ضد قهوه بسته HNF 60:
 
جوانه گندم جوید Pinit
این بسته صورت ، مطابق ادعای برند ، نتیجه تحقیقات گسترده ای در مورد گیاهان دارویی است که در هوای گرم باعث بهبود و بهبود وضعیت پوست می شوند. بسته صورت دارای بوی مطبوع است و به طور مساوی روی پوست اعمال می شود. این بسته بندی صورت ، پوست سوخته را تسکین داده و تغییر رنگ و برنزه شدن ناشی از قرار گرفتن در معرض دائم آفتاب و سایر مواد آلاینده را از بین می برد.
 
 
9. بسته ضد آکنه درخت چای Jovees و میخک:
 
روغن درخت چای jovees Pinit
این بسته صورت حاوی درخت چای و میخک به عنوان عناصر فعال آن است و هر دو برای کنترل آکنه و مبارزه با باکتری هایی که منجر به جوش و آکنه می شوند شناخته شده اند. این گیاه همچنین حاوی عصاره های فلفل بلند ، زردچوبه ، میتانی و کائولن است که همه آنها برای درمان آکنه و جوش ها شناخته شده اند. این ماسک حس خنک کننده و خنک کننده ای به همراه دارد و بوی شدید میخک می دهد. صورت بسته باعث کنترل ترشح و شکستگی روغن می شود و ظاهر علائم جوش را کاهش می دهد.
 
 
10. ماسک صورت ضد لک و ضد رنگدانه:
 
ماسک صورت ضد پیگمنت Pinit
ماسک صورت پوستی ضد رنگدانه حاوی بادام ، جوز هندی ، رزماری ، بابونه است که به از بین بردن لکه ها و جای زخم های آکنه کمک می کند. این پک صورت باعث تسکین رنگدانه می شود ، تعادل پوست را ترمیم می کند و ضمن نگه داشتن پوست تازه و جوان ، لکه ها را برطرف می کند. بسته صورت دارای قوام بسیار ضخیمی است ، بنابراین حتی می توانید آن را با مقداری گلاب مخلوط کنید تا خمیر یکدست شود. استفاده منظم مطمئناً به پاکسازی لکه ها و علائم کمک می کند.
مرجع:ثانیکالا