آدیداس یک برند مشهور در لیست لباس های ورزشی ، لباس و لوازم جانبی مانند عطرها است. طیف وسیعی از عطرهای آن برای آقایان و بانوان ، اسپرت ، بی نظیر و بسیار ارجح است.

 
بررسی قیمت محصولات
بررسی قیمت آدیداس
بررسی قیمت Adidas Adrenaline
قیمت گل رویایی را بررسی کنید
بازی های مبارک قیمت را بررسی کنید
احساسات رایگان قیمت را بررسی کنید
قیمت چکیده نشاط طبیعی
قیمت چک قیمت شور گرمسیری
فرار از بررسی قیمت
مبارک بازی نسخه 2 بررسی قیمت
در اینجا 10 عطر برتر آدیداس برای زنان قرار گرفته است.
 
بهترین عطرهای زنانه آدیداس
1. آدیداس حرکت می کند:
 
آدیداس عطر Pinit را حرکت می دهد
Adidas Moves در سال 1999 معرفی شد و رایحه ای با طراوت و رایحه ای است که دارای عطر شیرین و همچنین تند در ارتباط با آن است. شامل نت های سیب سبز ، فلفل ، آناناس و سایر عطرها است. این عطر حس و حال خنک و خاکی دارد و برای هر دو جنس جذاب است.
 
 
[بخوانید: عطرها]
 
2. آدیداس آدرنالین:
 
adidas آدرنالین عطر Pinit
Adidas Adrenaline در سال 2003 معرفی شد و رایحه ای تازه و اسپرت است که برای هر دو جنس جذاب است. عطر تحریک کننده آدرنالین آن نیز مورد توجه خانم ها است. این عطر با داشتن رایحه ای مرکب از گیاهان دارای رایحه ای بی نظیر است.
 
3. رویای گل:
 
عطر رویایی گل Pinit
این عطر شرقی است که در سال 2003 توسط آدیداس برای زنان راه اندازی شد. توسط ناتالی لورسون و ژان پیر بتوارد ایجاد شده است و دارای نت های برتر به عنوان ترنج ، گل رز و لیلی است. این عطر دامنه گل را به خوبی تکمیل می کند و آن را برای خانم ها مناسب می کند.
 
4. بازی های مبارک:
 
عطر ادیداس Pinit
این عطر با رایحه ای از میوه و میوه ای مخصوص زنان است و دارای نت هایی مانند Clementine و Cranberry است. همچنین یادداشت های ورزشی مانند یاس ، فریزیا و کهربا که در رایحه های چوبی طبقه بندی شده اند ، بهترین انتخاب های مکمل زنان را دارند.
 
5. احساسات رایگان:
 
عطرهای عطر Pinit
احساسات رایگان توسط آدیداس عطری است با گل تابستانی که شامل رایحه لیمو ، سیب و حتی تمشک است. این عطر مبتنی بر میوه تازه مورد علاقه خانمها در سراسر جهان است.
 
6. نشاط طبیعی:
 
عطر و نشاط طبیعی Pinit
Natural Vitality عطری است که در سال 2008 راه اندازی شد و باعث می شود عطر و طعم مورد نیاز خانم ها از میوه هایی مانند لچوی ، سیب و پرتقال به شما عطر و طعم شود. این عطر آبزی است که تازه و با طراوت به ویژه برای خانم ها ساخته شده است. این عطر مشهور آدیداس برای زنان است.
 
7. شور گرمسیری:
 
عطر و طعم گرمسیری Pinit
این نسخه از عطر مخصوص خانم ها است که توسط آدیداس طراحی شده ، ترکیبی کامل از عطرهایی است که دارای حساسیت و ترجیحات زنانه عجیب و غریب است. برای استفاده روزانه بسیار توصیه می شود.
 
8. شروع فعال:
Active Start ، رایحه ای زنانه که در سال 2003 راه اندازی شد ، نسخه ای طراوت آور و پرانرژی از رایحه ای عالی است که زنان به دنبال آن هستند.
9. فرار:
 
فرار از عطر Pinit
Escape یک نسخه پویاتر از عطرهای زنانه است که توسط آدیداس معرفی شده است. این برای آن دسته از خانمهای پویا و اسپرت است که سبک زندگی پرشتاب را پشت سر می گذارند.
 
[بخوانید: بهترین عطرهای پرنعمت]
 
10. نسخه بازی مبارک 2:
 
نسخه عطر Pinit
این عطر برای خانم هایی با نگرش اسپرت راه اندازی شده است که با یادداشت های کرنبری و کلمنتین که عدالت کاملی را برآورده می کند ، برای رویدادهای گاه به گاه مناسب است.
 
 
* منوط به در دسترس بودن
 
آدیداس دارای رایحه های بسیار دیگری است که به طعم و مزه زنان با عطر ماندگار می پردازد کدام یک از این عطرهای زنانه آدیداس مورد علاقه شماست؟
مرجع:ثانیکالا