بهترین محصولات مراقبت از پوست با داروهای پری بیوتیک و پروبیوتیک

25 فوریه 2021
 
آنا الكساندر
آنا الكساندر
بعدی بخوانید
 
بهترین محصولات Clarins برای افزودن به برنامه روزمره شما
احتمالاً قبلاً شنیده اید که اخیراً در مورد محصولات زیبایی که دارای پری بیوتیک و پروبیوتیک هستند ، مرتباً سروصدا می شود. با این حال ، تعداد زیادی سوال وجود دارد که بلافاصله ظاهر می شوند. پروبیوتیک و پروبیوتیک چیست؟ چه تفاوتی بین آنها وجود دارد؟ آیا در واقع پروبیوتیک ها و پروبیوتیک ها برای پوست مفید هستند؟ اگر چنین است ، بهترین کدام است؟ و چه کسی می تواند از استفاده لوازم آرایشی همراه خود بهره مند شود؟ ما می دانیم که بسیار زیاد است ، اما ما در اینجا هستیم تا همه شبهات را برطرف کنیم!
 
تفاوت پری بیوتیک با پروبیوتیک چیست؟
اول از همه ، بیایید در مورد چگونگی این بحث صحبت کنیم. پوست ما در واقع میزبان هزاران باکتری و قارچ است که معمولاً با هم زندگی می کنند و حتی باعث بهبود پوست می شوند. با این حال ، برخی از بیماری های پوستی با عدم تعادل در نسبت باکتری های خوب / بیماریزا همراه است. این بدان معناست که اگر راهی برای کمک به بازگشت باکتری های خوب به درصد طبیعی پوست داشته باشیم ، در واقع می تواند به بهبود پوست کمک کند.
 
پروبیوتیک ها در واقع میکروارگانیسم های زنده دوستانه ای هستند که می توانند به میکروبیوم شما کمک کنند. با این حال ، قوانین کنونی اروپا تعداد میکروارگانیسم هایی را که یک فرمول می تواند داشته باشد محدود می کند. این بدان معناست که حتی اگر سودمند باشند ، در حال حاضر در فرمول مجاز نیستند. بنابراین ، در حال حاضر با داروهای پست بیوتیک جایگزین می شوند ، که مواد لیز کننده یا عصاره همان پروبیوتیک ها هستند. این بدان معنی است که آن باکتری ها یا از بین رفته و یا غیرفعال شده اند ، بنابراین دیگر میکروارگانیسم های زنده نیستند.
 
پری بیوتیک ها ، اساساً غذایی برای باکتری های خوب ما هستند. آنها مولکولهایی هستند که باکتریهای خوب روی پوست ما می توانند از آنها برای رشد و رشد استفاده کنند.
 
آیا پروبیوتیک ها و پروبیوتیک ها برای پوست مفید هستند؟
استفاده از این مواد هنوز بسیار جدید است ، زیرا در مورد فلور روده محبوبیت بیشتری دارند. از طرف دیگر ، برخی مطالعات نشان می دهد که حداقل در مورد آکنه و اگزما ، شواهد کافی وجود دارد که می تواند باعث بهبود پوست شود. چه در کاهش ضایعات آکنه و چه در ترمیم سریع مانع پوستی ، به نظر می رسد این دو موقعیت در حال حاضر شرایطی هستند که به وضوح از پروبیوتیک ها و پروبیوتیک ها بهره مند می شوند.
 
بهترین محصولات مراقبت از پوست همراه با پروبیوتیک و پروبیوتیک کدامند؟
میله پاکسازی پری بیوتیک Gallinée
بهترین محصولات زیبایی با پری بیوتیک و پروبیوتیک: نوار پاک کننده Gallinée Prebiotic 100g نوار پاکسازی Gallinée Prebiotic
هم اکنون خریداری کنید
 
 
Gallinée نام تجاری کاملاً متمرکز بر مراقبت از پوست با هر دوی این مواد است ، بنابراین ما واقعاً می خواستیم با آنها شروع کنیم.
 
این میله پاکسازی با PH 5.8 فرموله شده است تا به سطح pH طبیعی پوست شما احترام بگذارد. این مجموعه همچنین دارای مجتمع پری بیوتیک و اسید لاکتیک ساخته شده از نظر علمی است که نه تنها "باکتری های خوب" پوست شما را تغذیه می کند و از آن محافظت می کند ، بلکه به طور فعال برای از بین بردن موارد بد کار می کند.
 
La Roche-Posay Lipikar Baume AP + M
بهترین محصولات زیبایی همراه با پروبیوتیک و پروبیوتیک: La Roche-Posay Lipikar Baume AP + M 400ml La Roche-Posay Lipikar Baume AP + M
هم اکنون خریداری کنید
 
 
La Roche-Posay به عنوان یک مارک تجاری مدت هاست که با پروبیوتیک های منحصر به فرد خود Aqua Posae Filliformis و داروهای پست بیوتیک آن کار می کند.
این پست بیوتیک ها علاوه بر آب حرارتی چشمه ای آنها ، به تسکین پوست کمک می کنند و آنها را برای پوست آسیب دیده ایده آل می کنند. در این حالت ، این لوسیون بدن برای اگزما از بدو تولد قابل استفاده است و به ترمیم پوست کمک می کند.
 
Martiderm Acniover Serum Anti Imperfections پوستی مستعد آکنه
Martiderm Acniover Serum Anti Imperfections پوست مستعد آکنه 30ml Martiderm Acniover Serum Anti Imperfections پوست مستعد آکنه
هم اکنون خریداری کنید
 
 
همانطور که دیدیم ، پوست مستعد آکنه می تواند از استفاده از این مواد بهره مند شود. این سرم برای پوست چرب که تمایل به کومدون دارد ضایعات فی نفسه را هدف قرار نمی دهد.
 
با این حال ، هدف اصلی در اینجا حفظ سلامت پوست تا آنجا که ممکن است به منظور کاهش دفعات آن ضایعات است. اساساً به پیشگیری از آنها کمک می کند.
 
سرم روزانه Uriage Bariéderm-CICA
سرم روزانه Uriage Bariéderm-CICA 30ml Uriage Bariéderm-CICA سرم روزانه
هم اکنون خریداری کنید
 
 
این سرم برای کسانی که از پوست بسیار خشک یا پوستی با اگزما در صورت رنج می برند ایده آل است. علاوه بر این ، افرادی که با هوای سخت روبرو هستند یا دائماً در اتاق هایی با تهویه مطبوع هستند نیز می توانند از این محصول بهره مند شوند.
 
در مجموع ، ایده این سرم تقویت سد پوست است. این بدان معناست که اگر بیش از حد از رتینول یا اسیدهای خود استفاده کرده اید ، برای ترمیم سد پوست نیز کاملا مناسب است.
 
تکامل رطوبت دفاعی روزانه
بهترین محصولات زیبایی با پری بیوتیک ها و پروبیوتیک ها: 100 میلی لیتر رطوبت دفاعی روزانه Evolve Daily Defence Moisture Mist
هم اکنون خریداری کنید
 
اگر می خواهید پوست خود را با مزایای اضافی آبرسانی کنید ، دیگر به دنبال آن نباشید. این مه شامل اسید هیالورونیک و پروبیوتیک است. این باعث می شود پوست شما سالم باشد و از باکتری های خوب شما مراقبت کند.
 
ژل مات صاف کننده بازسازی کننده بیوتیک SVR [Pepti]
بهترین محصولات زیبایی با پروبیوتیک و پروبیوتیک: SVR [Pepti] Biotic Regenerati