نوشته شده توسط REBECCA NORRIS
به روز شده در 4 مه 2021
ضد آفتاب Reef Safe
دریافت / طراحی توسط CRISTINA CIANCI
اگر با انجام مطالعات بیشتر در مورد تأثیر محصولات زیبایی بر محیط زیست ، آگاهی بیشتری نسبت به محیط زیست پیدا کرده اید ، به احتمال زیاد ، در مورد انتخاب ضد آفتاب فعلی خود تجدید نظر می کنید. به هر حال ، بسیاری از مواد محبوب ضد آفتاب روی مادر زمین تأثیر منفی می گذارند. با توجه به این موضوع ، ما در حال غوطه ور شدن در ضد آفتاب های ضد ریف هستیم. پیش رو ، همه چیزهایی را که می توان در مورد SPF آگاه از محیط زیست دانست ، کشف کنید ، از جمله اینکه آیا واقعاً لازم است.بهترین کرم ضد افتاب
 
 
ضد آفتاب ضد رف چیست؟
ضد آفتاب ضد رف
کرم ضد آفتاب مناسب برای ریف همچنین به عنوان ضد آفتاب مناسب برای ریف شناخته می شود که بدون اکسی بنزون ​​و اوکتینوکسات ، دو ماده محبوب در ضد آفتاب های شیمیایی که ثابت شده باعث سفید شدن مرجان ها و آسیب رساندن به زندگی دریایی در اقیانوس های جهان است ، فرموله می شود.
 
اگرچه یک تعریف رسمی یا علمی از کرم ضد آفتاب بدون ریف وجود ندارد ، اما متخصص پوست ، لورل گراگتی ، MD ، می گوید که این اصطلاح اغلب برای توصیف محصولات SPF ساخته شده بدون اکسی بنزون ​​یا اوکتینوکسات استفاده می شود. در حالی که تعداد انگشت شماری دیگر از ترکیبات بالقوه مضر وجود دارد (همانطور که به اقیانوس مربوط می شود) - بنزوفنون -1 ، بنزوفنون -8 ، OD-PABA ، کافور 4-متیل بنزیلیدین ، ​​کافور 3-بنزیلیدین ، ​​نانو تیتانیوم دی اکسید ، نانو اکسید روی ، و Octocrylene ، طبق سرویس اقیانوس ملی - Geraghty می گوید که اکسی بنزون ​​و اوکتینوکسات به دلیل ممنوعیت هاوایی در آنها تمرکز اصلی هستند (که در سال 2018 پیشنهاد شد و از 1 ژانویه 2021 اجرا شد).
 
 
حالا که دانستید ضد آفتاب ضد صخره چیست ، بیایید در مورد اینکه چیست چیست صحبت کنیم. همانطور که جراگتی اشاره کرد ، SPF دوستدار صخره به طور معمول با اکسید روی فرموله می شود ، "یک ماده ملایم و ایمن که محافظت از طیف گسترده در برابر اشعه ماوراio بنفش را ارائه می دهد". برخلاف اکسید نانو روی ، اکسید روی به حیوانات دریایی یا سلولها و اندام های انسانی آسیب نمی رساند ، و آن را به گزینه ای سالم برای محافظت در برابر آفتاب تبدیل می کند. ماده دیگری که به طور معمول در ضد آفتاب های بدون ریف یافت می شود (که به طور معمول در دسته ضد آفتاب قرار می گیرد) دی اکسید تیتانیوم است.
طبق راهنمای ضد آفتاب های گروه کاری محیط زیست در سال 2020 ، این دو ماده تنها دو فیلتر UV هستند که توسط FDA کاملاً ایمن شناخته شده اند - چه برای مردم و چه برای محیط زیست.
 
 
تأثیر ضد آفتاب در صخره های مرجانی
فیلترهای ماورا بنفش - مانند اکسی بنزون ​​، اوکتینوکسات ، بنزوفنون-1 ، بنزوفنون -8 ، OD-PABA ، کافور 4-متیل بنزیلیدین ، ​​کافور 3-بنزیلیدین ، ​​دی اکسید نانو تیتانیوم ، اکسید نانو روی و اثر منفی اکتوکلریلن - اقیانوس های جهان از جهات مختلف. مطمئن نیستید لوسیونی که روی پوست خود می زنید چگونه می تواند روی موجودات در اقیانوس تأثیر بگذارد؟ طبق سرویس ملی اقیانوس ، هنگام شنا یا حتی دوش گرفتن ، کرم ضد آفتابی که روی پوست ما ساییده شده است می تواند در آبراه های جهان قرار گیرد.
 
در حالی که ممکن است فکر کنید در آن مرحله آنقدر رقیق شده است که احتمالاً نمی تواند مشکلی ایجاد کند ، دوباره فکر کنید. (واقعیت نه چندان سرگرم کننده: بنیاد اقیانوس گزارش داد که "تخمین زده می شود سالانه 14000 تن ضد آفتاب در اقیانوس ها با بیشترین آسیب در مناطق صخره های معروف مانند هاوایی و کارائیب ریخته شود.") مواد شیمیایی ضد آفتاب می توانند صخره های مرجانی را سفید کنند ، تغییر شکل دهند و از بین ببرند ، رشد جلبک ها و فتوسنتز را مختل کنند ، باعث کاهش باروری و تولید مثل در ماهی ها شوند و باعث نقایص مادرزادی در زندگی های دریایی به طور کلی شوند.
 
 
گراگتی به همان اندازه که از مطالعات در حال ظهور در این زمینه سپاسگزاریم ، خاطرنشان می کند که هنوز مطالعات بیشتری باید انجام شود.
 
وی توضیح می دهد: "در آزمایشگاه مشخص شده است كه برخی از مواد ضد آفتاب در سفید شدن صخره های مرجانی نقش دارند - نشانه آسیب به صخره ها ، یا صخره ای ناسالم." "مطالعات دیگری که سطح این مواد ضد آفتاب را در آب های هاوایی بررسی کردند ، نشان داد که مقادیر آن به میزان قابل توجهی کمتر (حداقل یک هزار برابر کمتر) از دوزهایی است که باعث آسیب مرجان در آزمایشگاه شده است." با توجه به اینکه ، هنوز چیزهای زیادی در مورد اثرات ضد آفتاب بر روی صخره های مرجانی و زندگی دریایی به طور کلی وجود دارد.
 
کرم ضد آفتاب ضد ریف قانونی نیست؟
بزرگترین بحث پیرامون ضد آفتاب ضد ریف این است که یک تعریف مشخص وجود ندارد ، زیرا اصطلاحات "بدون ریف" و "ریف پسند" تنظیم نشده اند - حداقل هنوز اینگونه نیست. چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد اکنون که ممنوعیت هاوایی در حال اجرا است. با این وجود ، اطلاعاتی که ما از مطالعات اخیر داریم نشان می دهد که برخی از فیلترهای UV بیش از بقیه برای صخره های مرجانی مضر هستند.
 
گراگتی می گوید: "نگرانی فزاینده ای در مورد تأثیرات انسان بر محیط زیست وجود دارد و ما به مطالعات اضافی نیاز داریم تا بفهمیم تأثیر محصولات مراقبت شخصی ما بر صخره های مرجانی ما چقدر است."
کرم ضد آفتاب
کرم ضد افتاب
 
بهترین کرم ضد افتاب
 
بهترین ضد افتاب
 کرم ضد آفتاب لانسون
 
کرم ضد آفتاب سان سیف
 
کرم ضد آفتاب خارجی
 
کرم ضد آفتاب به انگلیسی
 
کرم ضد آفتاب LABIOTTE
 
کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا
 
کرم ضد آفتاب jorjie
 
کرم ضد آفتاب لافارر
 
کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی
 
کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۲
 
کرم ضد آفتاب لانسون شماره 1
 
کرم ضد آفتاب لانسون خوبه
 
کرم ضد آفتاب لانسون برای پوست خشک
 
کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۳
 
کرم ضد آفتاب لانسون بژ روشن قیمت
 
کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی نی نی سایت
 
کرم ضد آفتاب سان سیف خوبه
 
کرم ضد آفتاب سان سیف بژ روشن
 
کرم ضد آفتاب سان سیف برای پوست خشک
 
کرم ضد آفتاب سان سیف مردانه
 
مواد تشکیل دهنده کرم ضد آفتاب سان سیف
 
کرم ضد آفتاب سان سیف ضد چروک
 
قیمت ضد آفتاب سان سیف فاقد چربی
 
کرم ضد آفتاب سان سیف نی نی سایت
 
بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک
 
کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا
 
بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب
 
بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک
 
کرم ضد آفتاب LABIOTTE
 
کرم ضد آفتاب خارجی
 
کرم ضد آفتاب بیزانس
 
کرم ضد آفتاب سان سیف
 
کرم ضد آفتاب jorjie
 
بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک
 
کرم ضد آفتاب بیودرما
 
کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا نی نی سایت
 
بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک
 
بهترین مارک ضد آفتاب برای پوست حساس
 
کرم ضد آفتاب سان سنس
 
بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط
 
ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه
 
بهترین کرم ضد آفتاب خارجی
 
بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار
 
کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا
 
کرم ضد آفتاب ژرژیه
 
کرم ضد آفتاب ژرژیه دیجی کالا
 
کرم ضد آفتاب ژرژیه نی نی سایت
 
انواع کرم ضد آفتاب الارو
 
کرم ضد آفتاب ببک
 
Jorjie کرم
 
بهترین کرم ضد آفتاب
 
بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست خشک
 
کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا
 
بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک خارجی
 
بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب
 
بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی
 
بهترین کرم ضد آفتاب نی نی سایت
 
بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب با منافذ باز
 
بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط
 
بی بی کرم ساین اسکین خوبه
 
بی بی کرم ساین اسکین نی نی سایت
 
بی بی کرم ساین اسکین دیجی کالا
 
قیمت بی بی کرم دیجی کالا
 
کرم ضد لک ساین بیوتی
 
محصولات ساین اسکین
 
بی بی کرم ps قیمت
 
بی بی کرم ps دیجی کالا
 
بی بی کرم ساین اسکین
 
کرم ضد آفتاب الارو
 
کرم ضد آفتاب سینره
 
ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه
 
بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط
 
کرم ضد آفتاب زدن به انگلیسی
 
کرم آبرسان به انگلیسی
 
انگلیسی کرم ضد آفتاب
 
کرم ضد آفتاب sunscreen
 
کرم ضد آفتاب لدورا
 
معنی sunscreen به فارسی
 
خمیر دندان به انگلیسی
 
جمله با sunscreen