بهداشتی و مراقبتی
تیر ۲۶ ، ۱۳۹۹
تعریف کاپ قاعدگی
آیا به امروز نام کاپ قاعدگی یا فنجان قاعدگی به گوشتان خورده است؟ آیا از طرز استفاده از این محصول اطلاعاتی دارید؟ با استفاده از فواید و معایب کاپ قاضی ، سروصدای زیادی به پا کرده است ، اما باز هم خیلی از زنان هستند که با این محصول آشنایی دارند. دلیل این دلیل این است که به طور کلی تبلیغات برای کاپ قاعدگی بسیار کم انجام می شود و از خانم های دیگر استفاده می کند ، زیرا بیشتر از این استفاده می شود ، اگر در اینترنت یا به دیگران کمک کنید ، با کاپ قاعدگی و طرز کار آن را پیدا کنید. جالب است می دانم که کاپی قاضیگی از دهه 1930 میلادی اختراع شده است اما برای همیشه بار در سال 1978 ساخته شده و به بازار ساخته شده است.قيمت كاپ قاعدگي
 
 
کاپ قاعدگی بانوان چیست؟
کاپ یا فنجان قاعدگی یک وسیله بهداشتی وجود دارد که برای جمع آوری آوری خون قاعدگی در بانوان طراحی شده است. استفاده از این کاپ در کل دنیا روز به روز افزایش یافته است زیرا با محیط زیست سازگار وجود داشته و این محصول را از نظر اقتصادی صرفاً کافی کرده است. این کاپ یا فنجان ، اندازه کوچکی دارد و از جنس لاستیک سیلیکون یا لاتکس ساخته شده است که همین امر باعث می شود که بالابردن آنطافعپذیری انجام شود.
 
کاپ قاعدگی
بهترین محصولات بهداشتی برای دوران قاعدگی
پیش از آنکه در مورد کاپ قاعدگی توضیحات کاملی را برای شما ارائه می دهد معرفی همه روش های مورد استفاده بانوان در دوران قاعدگی وجود دارد:
 
پد یکبار مصرف
پد یکبار مصرف یا همان نوار بهداشتی ، دستمالی است که از نظر شکل ظاهری مانند پوشاک بچه هاست اما در ابعاد کوچکتر است. هرگز با توجه به نیاز خود اقدام به خرید پد نازک ، پد مخصوص شب ، پد بلند و… کند. اما این نکته باید بگوییم که پد برای همه بانوان مناسب نیست چون بعضی از زنان به هنگام استفاده از پد باعث تحریک و سوزش پوست می شود. این موضوع به ویژگی در زنانی دیده شده است که مجبور به مصرف پد برای ۶ تا ۷ روز پشت سرهم هستند.
 
به شما توصیه می کنید برای جلوگیری از هر نوع حساسیت و تحریک پوستی ، از محصولات معیار استفاده نکنید زیرا بافت واژن حساس ترین بافت بدن بانوان است و تمام این مواد برای محافظت در برابر وجود دارد.
 
نوار بهداشتی
پدهای قابل شست و شو
اگر از جمله شما استفاده می کنید که باعث می شود محیط زیست حفظ شود چرا که از دوستان دوستدار زمین استفاده نکنید؟
 
پدهای قابل قبول شست و شو ، پدهای پارچه ای که در مدت 5 سال استفاده می شود ، از آن استفاده می شود. این پدها از تولید زباله جلوگیری کرده و بسیار مقرون به صرفه است.
 
تامپون
تامپون یک وسیله پنبه را اعمال می کند مشابه نوار بهداشتی با این اختلاف است که این وسیله در داخل مهبل قرار می گیرد و خون را به خود جذب می کند ، به این شکل از خروج خون از بدن محافظت می کند.
 
برای جلوگیری از ابتلا به هر عارضه ای توسط تامپون ها ، آنها را بیشتر از 8 ساعت بدن نگه دارید و برای استراحت به خصوص هنگام شب ، نوار بهداشتی را جایگزین نکنید.
 
تامپون چیست؟
 
تینکس (شورتکس)
تینکس یا شورتکس یکی دیگر از وسایل مورد استفاده در دوران قاعدگی بانوان است که در لباس زیر دوره هم معروف است. علت این نامگذاری به خاطر شباهت ظاهری این وسیله برای لباس زیر می باشد.
تینکس با تکنولوژی 4 لایه ساخته شده است که به ترتیب لایه ضد میکروبی ، رطوبت ، جذب و مقاوم در برابر نشت نامگذاری شده است.
جالب است می دانید که این لباس زیر اندازه دو عدد تامپون قدرت را جذب می کند و برای روزهایی که شما بسیار شدید است ، گزینه خوبی برای حساب شما است.
 
فنجان قاعدگی
گزینه محبوب دیگری را انتخاب کنید که برای دوستان دوستدار و محافظت از محیط زیست وجود دارد ، با استفاده از فنجان قاعدگی قابل شست و شو در زمان قاعدگی است. این محصول به طور معمول از جنس سیلیکون وجود دارد و مانند قیف است که داخل واژن جایزه شده و خون در آن جمع می شود.
 
این فنجان های موجود را در هر بار استفاده ، بسته ‌به شدت خونریزی ، 6 تا 12 ساعت بدون تخلیه نگه داشت. اما به پزشكان پزشكي براي پيشگيري از عفونت و هرگونه آزمايش ، فنجان ها بايد حداقل دو بار تخليه شوند و آنها را نيز پس از شستشو دوباره استفاده كنيد.
 
لونکاپ (فنجان قاعدگی هوشمند)
لون کاپ ، یک نوع فنجان قاعدگی است که با استفاده از عمل هوشمند اما هنوز وارد بازار نشده است. این فنجان یک سنسور دارد که از طریق برنامه تلفن همراه شما را متصل کرده و حجم خون را تنظیم کرده و رنگ آن را ثبت می کند. به این ترتیب شما کشف می کنید که چه زمانی به تعویض کاپ شما نیاز دارد.
 
کاپ قاعدگی چیست؟
همانطور که پیش از این گفته شد ، کاپ قاعدگی جایزه ای مانند پد و تامپون خون را به خود جلب کند ، آن را جمع آوری آوری کنید. برای استفاده از این وسیله لازم است قبل از شروع دوره قاعدگی ، کپ را محکم بگیرید و آن را مانند یک تامپون بدون نیاز به اپلیکاتور در داخل واژن بگذارید جایگزین کنید.
 
اگر فکر کنید که کاپ باعث ایجاد حس ناخوشایند در شما می شود ، فکر کنید اشتباه است چون در صورتی که به درستی آن را استفاده کنید ، هیچ کاپ را احساس نخواهید کرد.
 
اگر برای خرید این محصول ترجیب شدید مورد حمله قرار می گیرد اگر مثل هر محصول بهداشتی دیگری به صورت آنلاین یا از داروخانه ها و فروشگاه های لوازم بهداشتی خریداری کنید.
کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی چیست
 
فنجان قاعدگی
 
قیمت کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي
 
کاپ قاعدگی برای دوشیزگان
 
نحوه استفاده از کاپ قاعدگی
 
خرید کاپ قاعدگی 
 
قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها
 
طرز استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ پریودی
 
فنجان قاعدگی چیست
 
کاپ پریودی چیست
 
کاپ قاعدگی چیه
 
بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده کاپ قاعدگی
 
روش استفاده از کاپ قاعدگی
 
لونت کاپ چیست
 
طریقه استفاده از کاپ قاعدگی
 
استفاده از کاپ قاعدگی
 
قیمت فنجان قاعدگی
 
نحوه استفاده کاپ قاعدگی
 
سایز کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي چيست
 
عوارض کاپ قاعدگی
 
کاپ بهداشتی
 
کاپ پریود
 
طریقه استفاده کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی نحوه استفاده
 
کاپ قاعدگی را از کجا بخریم
 
کاپ های قاعدگی
 
کاپهای قاعدگی
 
روش استفاده کاپ قاعدگی
 
معایب کاپ قاعدگی
 
آموزش استفاده از کاپ قاعدگی
 
مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی خرید
 
فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم
 
کاپ قاعده گی
 
طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی
 
انتخاب سایز کاپ قاعدگی
 
چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی
 
انواع کاپ قاعدگی
 
فنجان پریود
 
خريد كاپ قاعدگي
 
طرز استفاده از فنجان قاعدگی
 
كاپ قاعدگي خريد
 
کاپ قاعدگی یا تامپون
 
قيمت كاپ قاعدگي
 
خرید فنجان قاعدگی
 
مضرات استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی برای دختران
 
معایب استفاده از کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده از كاپ قاعدگي
 
خرید اینترنتی فنجان قاعدگی
 
فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی