شما باید این چیزها را در دوره قاعدگی خود بخورید

25 ژوئن 2019 | 0 نظر
 
همه ما می دانیم که به ولع خود اشتیاق داریم ... شیرین ، شور ، خوشمزه ... مهم نیست که هورمون شما چه جیغ می کشد ، "من آن را می خواهم و اکنون می خواهم!"
 
آنچه ممکن است شما ندانید غذایی که می خورید در واقع می تواند تأثیر زیادی در احساس شما در دوران قاعدگی داشته باشد! برخی از غذاها باعث می شوند احساس نفخ و گرفتگی عضلانی کنید ، در حالی که غذاهای دیگر شما را آبرسانی می کنند و باعث می شوند انرژی بیشتری داشته باشید!
 
اگر آماده هستید یک هفته قاعدگی را احساس کنید که نه چندان متورم است ، به خواندن ادامه دهید ، زیرا ما می خواهیم برخی از اسرار را با شما به اشتراک بگذاریم ، و آنها را دوست خواهید داشت!
 
 
شماره 1 (بهترین اول!) شکلات تیره
اگر این خیلی درست به نظر می رسد درست است ... اینطور نیست! در طول هفته پریود خود را با یک شکلات تلخ عظیم از خود پذیرا کنید زیرا به دلیل داشتن مقدار زیادی منیزیم و بدون اینکه باعث از بین رفتن بیش از حد قند شود ، باعث افزایش انرژی می شود!
 
شماره 2 تومر
تومریک ادویه ای بسیار روشن و با طعم عالی است! Plus… tumeric برای کاهش التهاب فوق العاده است ، بنابراین کمی در تخم مرغ های خرد شده ، سرخ کردن سبزیجات یا هر آنچه هوس هورمونی شما تصمیم می گیرد در دوره بعدی خود بپاشید ، بپاشید!
 
شماره 3 آووکادو
این هفته گوآکامول را روی بوریتوهای خود قرار دهید زیرا آووکادو مملو از منیزیم است که می تواند برخی از دردهای قاعدگی شما را کاهش دهد! صحبت از برد-برد!
 
شماره 4 بلوبری
بلوبری علاوه بر اینکه یکی از میان وعده های مورد علاقه رابرت داونینگ جونیور است ، در دوران قاعدگی شما یک انتخاب خارق العاده است زیرا سرشار از آنتی اکسیدان است! فقط آنها را به کمی ماست یونانی اضافه کنید یا آنها را روی مقداری غلات (غلات کامل) بپاشید تا یک صبحانه کامل و سالم داشته باشید!
 
# 5 ماهی تن
ماهی تن در طی دوره قاعدگی یک انتخاب عالی پروتئین بدون چربی است زیرا سرشار از ویتامین D است و حاوی اسیدهای چرب امگا 3 است که هر دو می توانند التهاب را کاهش دهند و همه ما می دانیم که در چند روز اول چرخه خود به برخی از آنها احتیاج داریم!
 
یادداشت نهایی:
یکی از بهترین نکات توصیه شده در مورد منوی دوره ، این است که to به بدن گوش دهید. اگر بعد از خوردن برخی غذاها احساس نفخ یا خواب آلودگی کردید ، سعی کنید از مصرف آنها در روزهای سنگین خودداری کنید ، حتی اگر در حلقه سالم حلقه مواد غذایی "MyPlate" باشد. (اگر بخواهیم صحبت کنیم ، آیا کسی از هرم خوب غذایی قدیمی دلتنگ شده است؟)
 
اگر بشقاب خود را با انواع غذاهای پر رنگ (تازه - حلقه های میوه ای شمارش نمی کنند) بارگذاری می کنید ، باید خوب باشید.

کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی چیست،فنجان قاعدگی،قیمت کاپ قاعدگی،كاپ قاعدگي،کاپ قاعدگی برای دوشیزگان،نحوه استفاده از کاپ قاعدگی،خرید کاپ قاعدگی،قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها،طرز استفاده از کاپ قاعدگی،کاپ پریودی،فنجان قاعدگی چیست،کاپ پریودی چیست،کاپ قاعدگی چیه،بهترین مارک کاپ قاعدگی،طرز استفاده کاپ قاعدگی،روش استفاده از کاپ قاعدگی،لونت کاپ چیست،طریقه استفاده از کاپ قاعدگی،استفاده از کاپ قاعدگی،قیمت فنجان قاعدگی،نحوه استفاده کاپ قاعدگی،سایز کاپ قاعدگی،كاپ قاعدگي چيست،عوارض کاپ قاعدگی،کاپ بهداشتی،کاپ پریود،طریقه استفاده کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی نحوه استفاده،کاپ قاعدگی را از کجا بخریم،کاپ های قاعدگی،کاپهای قاعدگی،روش استفاده کاپ قاعدگی،معایب کاپ قاعدگی،آموزش استفاده از کاپ قاعدگی،مراکز فروش کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی خرید،فروش کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم،کاپ قاعده گی،طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی،انتخاب سایز کاپ قاعدگی،چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی،انواع کاپ قاعدگی،فنجان پریود،خريد كاپ قاعدگي،طرز استفاده از فنجان قاعدگی،كاپ قاعدگي خريد،کاپ قاعدگی یا تامپون،قيمت كاپ قاعدگي،خرید فنجان قاعدگی،مضرات استفاده از کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی برای دختران،معایب استفاده از کاپ قاعدگی،طرز استفاده از كاپ قاعدگي،خرید اینترنتی فنجان قاعدگی،فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی