اولین یکشنبه ماه مه روز مادر در کشور زادگاه سلام ، نیوزیلند است. برای این روز مادر ، سلام بنیانگذار و مادر ، رابین ، داستان خود را در مورد مادر بودن و اینکه چرا او و مادرش ، مری ، جام سلام را شروع کردند ، به اشتراک می گذارد.
 
مادر بودن چیزی نیست که به نظر من طبیعی بیاید. یک بار پسرم به خانه آمد و پرسید که چرا یک جعبه کبریت در صندلی ناهار او قرار داده ام (آنها را با کشمش Sunmaid اشتباه می گرفتم) ؛ دفعه دیگر او به خانه آمد و با همان لحظه گیج کننده پرسید که چرا من سوسک را در صندلی ناهار او گذاشته ام. منصفانه است که بگوییم من از ژن الهه خانگی برخوردار نبودم.
 
وقتی جوان بودم هرگز وقت زیادی را به فکر مادر شدن یا اینکه آیا چیزی است که می خواستم شروع کنم نمی گذرانم. با این حال ، این اتفاق افتاد و امروز من آنقدر خوش شانس هستم که می توانم مادر دو بچه خارق العاده باشم - یک دختر 18 ساله و یک پسر 12 ساله.
 
احتمالاً منصفانه است که بگوییم عکس آن برای بنیانگذار من ، مری صدق می کند. او از 11 سالگی که من برای اولین بار با او آشنا شدم در مورد خواستن بچه ها صحبت کرده بود. امروز او مادر سه دختر زرق و برق دار (5 ، 15 و 19 ساله) است و تا به امروز ، حتی یک سوسک در جعبه ناهار خود نگذاشته است. در واقع ، او حتی به Nigella پول می دهد و چیزهای زیبا مانند Melting Moments را از ابتدا می سازد.
 
وقتی پدر و مادر می شوید طبیعتاً بهترین چیز را برای فرزندان خود می خواهید. شما همچنین شروع به فکر کردن در مورد چیزهایی می کنید که می خواهید داشته باشند که در بزرگسالی به شما کمک می کردند.
 
جام سلام به همین دلیل آغاز شد. من و مری دوست داشتیم دخترانمان گزینه های بهتری برای مدیریت دوره های خود داشته باشند.
 
برخورد با دورهمی در مدرسه برای من اصلاً سرگرم کننده نبود. آسیب ناشی از خونریزی از طریق لباس فرم مدرسه یا پریود شدن من بدون هشدار و نداشتن هیچ گونه وسایلی و ایجاد لنت های موقت از کاغذ تاشو تاشو هنوز هم خاطرات بسیار واضحی هستند که سالها بعد (خیلی زیاد) وجود دارد. اگر آن زمان یک فنجان قاعدگی می داشتم ، مدیریت "دوره های" مدرسه بسیار راحت تر بود.
 
در Hello Cup ما معتقدیم که فنجان های قاعدگی و سایر محصولات دوره ای قابل استفاده مجدد با کیفیت خوب راه آینده هستند. آنها بهتر از محصولات یکبار مصرف هستند که ما با آنها بزرگ شده ایم - راحت ترند ، استفاده از آنها آسان است ، باعث صرفه جویی در هزینه می شوند و برای محیط زیست بهتر هستند.
 
بنابراین در حالی که من در طی سالهای گذشته والدین زیادی با شکست روبرو شده ام ، شروع جام سلام با بهترین دوست شگفت انگیز و مادر بزرگ خود ماری ، یک پیروزی بوده است - نه فقط برای فرزندان ما بلکه امیدوارم برای همه کسانی که پریود هستند.

روش استفاده کاپ قاعدگی:

 

کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی چیست،فنجان قاعدگی،قیمت کاپ قاعدگی،كاپ قاعدگي،کاپ قاعدگی برای دوشیزگان،نحوه استفاده از کاپ قاعدگی،خرید کاپ قاعدگی،قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها،طرز استفاده از کاپ قاعدگی،کاپ پریودی،فنجان قاعدگی چیست،کاپ پریودی چیست،کاپ قاعدگی چیه،بهترین مارک کاپ قاعدگی،طرز استفاده کاپ قاعدگی،روش استفاده از کاپ قاعدگی،لونت کاپ چیست،طریقه استفاده از کاپ قاعدگی،استفاده از کاپ قاعدگی،قیمت فنجان قاعدگی،نحوه استفاده کاپ قاعدگی،سایز کاپ قاعدگی،كاپ قاعدگي چيست،عوارض کاپ قاعدگی،کاپ بهداشتی،کاپ پریود،طریقه استفاده کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی نحوه استفاده،کاپ قاعدگی را از کجا بخریم،کاپ های قاعدگی،کاپهای قاعدگی،روش استفاده کاپ قاعدگی،معایب کاپ قاعدگی،آموزش استفاده از کاپ قاعدگی،مراکز فروش کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی خرید،فروش کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم،کاپ قاعده گی،طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی،انتخاب سایز کاپ قاعدگی،چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی،انواع کاپ قاعدگی،فنجان پریود،خريد كاپ قاعدگي،طرز استفاده از فنجان قاعدگی،كاپ قاعدگي خريد،کاپ قاعدگی یا تامپون،قيمت كاپ قاعدگي،خرید فنجان قاعدگی،مضرات استفاده از کاپ قاعدگی،کاپ قاعدگی برای دختران،معایب استفاده از کاپ قاعدگی،طرز استفاده از كاپ قاعدگي،خرید اینترنتی فنجان قاعدگی،فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی