اتو موهای سرامیکی که عمومی ترین و قدیمی ترین نوع آن ها نیز هستند ، در واقع صفحاتی از جنس سرامیک بوده اند که گرما و حرارت را به طور یکنواخت و یکسان به موها منتقل می كنند. این مشخصه باعث می شود که آسیب کمتری به موها وارد شود و در نتیجه گزینه بهتری برای موزه های نازک به شما می آید.بهترین مارک اتومو
 
 
اتو موهای تیتانیومی نوع دیگری هستند که در مقایسه با اتهامات سرامیکی که سریع متعادل شده اند در گرم شدن قرار گرفته اند ، این مدل ها به سرعت داغ شده و برای افرادی که با حجم انبوهی از موها سر و کار کرده اند ، به شما می آیند. اما به هیچ وجه آن ها را به مدت زمان زیادی روی موهای کم پشت و نازک نگه داشت چرا که به ریشه مو آسیب رسانده و باعث سوختن آن شده است.
 
اتو موهای تورمالینی دارای صفحاتی از نوع سنگ معدن بوده و به دلیل این سنگ ، به اتو موهای سنگی نیز معروف و شهرت یافته اند. تورمالین یک ماده معدنی کرستالی است که به شکل روکش قابل استفاده است.
 
نکته جالبی که وجود دارد این است که این مدل اتو موها ، همان مدل های سرامیکی هستند که روی صفحات آن هستند ، لایه ای از تورمالین کشیده می شود و باعث می شود که تنها حرارت به طور خاص به هر نقطه از موها منتقل شود در مقایسه با دو مدل قبلی ، موها را صاف تر و ون آن را نیز تا حد قابل توجهی کاهش داد. یکی از برجسته ترین مزیت اتو مو تورمالین ، داشتن موهای براق تر و شلاقی است.
 
 
 
 
 
 
 
اتو مو چیست؟ | مزایا و معایب استفاده از اتو مو
اتو مو چیست؟ مزایا و معایب استفاده از اتو مو
 
 
 
 
برخی از مزایای اتو مو
همه می دانیم که هر وسیله ای یک تعداد مزیت دارد و در کنار آن نیز عیب های را در خود جا داده است و تنها با استفاده از اصول می توانیم این معایب و میزان آسیب وارده را به خود خود برسانیم. اتو مو ، موها را حالت داده و به آن ها جلا می بخشد.
 
رعایت نکته نکته کلیدی به شما کمک کردید تا نتیجه کارآمدتری داشته باشید. اول از آن جا که موهای طبیعی در برابر حرارت مقاوم تر از آن هستند لذت ببرید اگر موهیتان را رنگ ، فر دائمی و یا مشاده اید درجه حرارت اتو را کم کم.
 
اتو کردن مومی های تمیز باعث شد حالت بهتر شود و بهتر شد که چرا با اتو کردن موهای کثیف ، حرارت می شود چربی خوردن موها رود و ریشه موها در طولانی مدت آسیب جدی برساند. پس از استفاده از اتو ، سشوار بکشید. به طور کامل توجه داشته باشید که برای این کار ، از باد سرد سشوار استفاده کنید. این کار باعث درخشش دوچندان موها می شود.
 
 
اتوی مو و ویو دوکاره Pro Max
اتوی مو و ویو دوکاره Pro Max
 
 
معایب استفاده از اتو مو
در مورد معایب مو صاف کن شما نیز توان گفتید که استفاده از موکر از اتو مو در دراز مدت سلامت موها را به خطر می اندازد و گرمای صفحات اتو ، شکست برخی از پیوندهای هیدروژنی ضعیف شاخه های مو را به دنبال داشتم.
 
هرگز برای مدت طولانی از اتو مو یا هر وسیله حرارتی دیگری برای موها استفاده کنید چرا که یک تهدید اصلی برای شادابی مو به حساب می آید. صاف کردن مركر موها در معرض آسيب رساندن به فوليكول هاي من قرار گرفته است و ممكن است ريزش موها را دنبال كرده باشيد چرا كه اتو موز بسيار نزديك به رويش من استفاده مي شود.
 
حتی ممکن است که پوست سر نیز آسیب ببیند چرا که از بین رفتن فولیکول های مو ، دیگر روغن کافی برای مرطوب کردن پوست سر باقی نمی ماند و در نتیجه خارش و خشکی پوست باعث می شود و ایجاد شوره سر می شود.
قیمت اتومو
 
اتومو مکس
 
اتومو رمینگتون
 
قیمت اتومو مکس
 
خرید اتومو
 
اتومو دوکاره
 
انواع اتومو
 
قیمت اتومو پرومکس
 
قیمت اتومو دوکاره
 
اتومو سورکر
 
اتومو براون
 
اتومو چند کاره
 
قیمت اتومو پرنسلی
 
قیمت اتومو بابلیس
 
اتومو
 
اتومو پرومکس
 
اتومو بابلیس
 
بهترین اتومو
 
اتومو فیلیپس
 
اتومو کراتینه
 
بهترین مارک اتومو
 
اتومو مک
 
اتومو بونیتا
 
اتومو مک استایلر
 
اتومو انزو
 
اتومومسافرتی
 
اتومو مارک بابلیس
 
اتومو لیز
 
اتومو نانو
 
اتومو جانسون
 
اتومو بوش
 
اتومو خوب
 
بهترین برند اتومو
 
اتومو برسی