استراحت شب بخیر هرگز مهمتر از هفته ها (و روزها) که منجر به روز عروسی شما نشده است. نه تنها هشت ساعت چرت زدن مناسب برای سلامتی شما بسیار مهم است ، بلکه پوست شما می تواند از مزایای مراقبت از پوست در طول شب نیز استفاده کند. آیا نیاز به بهانه دیگری دارید تا در یک زمان معقول عادت به بالش بزنید؟ شما می توانید با استفاده از درمان و هک ، پوست خود را به حداکثر برسانید تا در هنگام استراحت بدن ، پوست زرق و برق دار دریافت کنید. ما به کمک یک زن و شوهر از متخصصان پوست و چهره مشهور ثبت نام کردیم تا اسرار را برای دستیابی به بهترین پوست شما هنوز بدست آوریم.

 
 
 روتین روز زیبایی شب عروسی شما
 
با چهره ای تمیز به رختخواب بروید
با اصول اولیه شروع می شود ، و پایه و اساس پوست عالی پاک پوست است. دکتر لیلی تالاکوب از مرکز پوست و پوست پوست مک می گوید: "صورت خود را با یک پاک کننده کرم به روغن بشویید." پاک کننده های لایه بردار می توانند مانع طبیعی پوست شوند و پوست را خشک و کسل کنند. یک پاک کننده روغنی یا کرم به روغن بر روی پوست ملایم است و سد طبیعی پوست را بی ضرر و درخشان می کند. ”وی توصیه می کند که کرم ضدعفونی کننده منطقه Comfort Zone را به روغن پاک کننده توصیه کنید.
 
 
 
با حمایت از VAHIT OAHU
6 راه غیر منتظره برای ماه عسل در اواهو
 
شما قبلاً عروسی رویایی را برنامه ریزی کرده اید که برای شما و روحانی شما معتبر ترین است ، پس از آن: ماه عسل.
 
بیشتر بدانید
سیب سرکه سیب را امتحان کنید
باور کنید یا نه ، یک آشپزخانه ضروری می تواند بدون نیاز به شستشوی شدید و یا لایه بردار شیمیایی ، به آرامی حساس ترین یا مستعد شکستگی پوست را از بین ببرد. چهره مشهور ، جانانا وارگاس توضیح می دهد ، "سرکه سیب خام سیب برای هر نوع پوستی مناسب است و مخصوصاً برای افرادی که از بین می روند شگفت انگیز است. این لایه برداری ، تعادل پوست است ، همچنین به آرام شدن برش ها کمک می کند و به سرعت آنها را بهبود می بخشد.
 
"اسیدی نیست ، بنابراین بسیار ملایم است. آن را به عنوان یک درمان شبانه روی پوست بگذارید و باعث می شود پوست شما در صبح بهتر به نظر برسد. من فقط به مردم هشدار می دهم که بو برای همه نیست! "
 
قبل از خواب از ماسک ورق استفاده کنید
نه تنها آنها از یک سلفی عالی در اینستاگرام خود استفاده می کنند ، بلکه ماسک های صفحه ای از مرطوب کننده های عالی پوست هستند. بنابراین ، قبل از اینکه برای عصرانه محصولات خود را برای پوست بکشید ، دکتر کنت هوو از وکسلر پوستی توصیه می کند پوست را با دوز زیاد رطوبت اضافی لکه دار کنید. وی می گوید: "مورد علاقه من ماسک درمانی صورت SK-II است که حاوی پیترا است." پیترا می گوید: ”حاصل از مخمرهائی که در تخمیر به دست می آیند ، بسیار شبیه به عوامل مرطوب کننده طبیعی پوست ما است. پوست ما را قادر می سازد که بهتر رطوبت خود را حفظ کند. "نتیجه؟ او می گوید: "ظاهری درخشان تر و باران تر."
 
عصرانه از غذاهای شور اجتناب کنید
دکتر هاو به ما می گوید این خصوصاً در شب های منتهی به روز بزرگ صادق است. "اگر ما در مورد شب واقعی قبل از عروسی صحبت می کنیم ، جلوگیری از غذاهای بسیار شور بسیار مفید است زیرا آنها می توانند منجر به پف کنندگی شوند." او همچنین توضیح می دهد که پف کردن زیر چشم به خصوص می تواند باعث ایجاد خستگی شود. ژل ضد پف می تواند به کاهش تورم کمک کند. محصولی مانند ژل Wexler Fastscription De-Puff Eye در واقع به سرعت کار می کند. "
از روغن ها نترسید
اگر هنوز در مورد روغن های صورت حصار ندارید ، این دلیل بیشتر را برای گرفتن جهش در نظر بگیرید. دکتر طالكوب توضیح می دهد: "روغن ها از لایه بیرونی پوست محافظت می كنند و آنتی اکسیدان های غنی را برای جلوگیری از آسیب DNA فراهم می كنند." او پیشنهاد می کند که برای رسیدن به نتایج به دست آمده روغن زیر کرم شب خود بچسبانید. "[روغن] را انتخاب کنید که غیر comedogenic باشد. موارد مورد علاقه من کسانی است که دارای روغن آرگان ، روغن بذر آفتابگردان یا روغن مارلا هستند. "
 
از مصرف ویتامین C خودداری کنید ، به خصوص در اطراف چشم
یکی از کلیدهای دستیابی به پوست درخشان ، ویتامین C خوب است. این ماده فوق العاده باعث لکه های تیره و باعث بهبود رنگ پوست می شود و پوست زیبایی درخشان دارد و چه کسی این را نمی خواهد؟ دکتر تالکوب به ما یادآوری می کند که برای دوز دوبار از پوست عالی ، اطراف ناحیه چشم را ماساژ داده و ماساژ دهید. وی می گوید: "کرم چشم روشن کننده را با ویتامین C یا عصاره ریشه شیرین بیان از معابد به گوشه های داخلی چشم خود بمالید." -کمی پف کنید. "
مرجع: sanykkala